Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi

Warunki Dostawy

Informacja ogólna

 1. Kwiaciarnia BACCARA (zwana dalej Kwiaciarnią) dostarcza Zamówienia na terenie Trójmiasta. 
 2. Koszty dostawy Zamówień są wliczone w cenę. 
 3. Zamawiający w momencie składania Zamówienia winien określić postępowanie Kwiaciarni (kuriera) w momencie nie zastania Odbiorcy w ustalonym w Zamówieniu przedziale czasowym, np. pozostawienie Zamówienia u sąsiada, pod drzwiami.... Standardowo (w przypadku nie zastania Odbiorcy) kurier zostawi Zamówienie u najbliższego dostępnego sąsiada i wiadomość na drzwiach Odbiorcy o miejscu pozostawienia przesyłki. 
 4. Jeżeli Zamawiający zastrzeże sobie dostarczenie do Odbiorcy do rąk własnych, w przypadku nie zastania Odbiorcy w ustalonym terminie, kurier zostawi wiadomość z prośbą o kontakt telefoniczny z Kwiaciarnią. W przypadku, gdy Odbiorca nie skontaktuje się z Kwiaciarnią i przesyłka nie będzie mogła być doręczona w następnym dniu roboczym, realizacja zamówienia zostanie wstrzymana. 
 5. Przed ponownym doręczeniem, Zamówienie będzie musiało zostać ponownie złożone i w pełni opłacone. 
 6. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu. 

 

Terminy realizacji 

 1. Godzina doręczenia Zamówienia jest traktowana jako przedział czasowy określony w dokumencie Zamówienia. 
 2. Zamówienia na terenie Trójmiasta mogą być realizowane nawet tego samego dnia pod warunkiem złożenia zamówienia najpóźniej do godziny 12.oo tego samego dnia i nie później niż 4 godziny przed wskazaną godziną dostawy. 
 3. Kwiaciarnia NIE doręcza przesyłek w święta państwowe. 
 4. Kwiaciarnia NIE gwarantuje terminowego dostarczenia Zamówienia (a w szczególności w soboty), jeżeli zamówienie zostanie złożone po podanym terminie. Zamówienia przyjęte po podanym terminie będą realizowane jak najszybciej. Wymagane jest podanie alternatywnej daty dostarczenia.

  

Polityka zastępowania produktu 

 1. Kwiaciarnia dostarcza Zamówienia zbieżne z tymi prezentowanymi na zdjęciach. Realizacja Zamówienia na konkretny produkt zależy od jego dostępności na rynku. 
 2. W sytuacjach szczególnych zastąpienie jednego kwiata innym może być niezbędne (przy zachowaniu zasady największego podobieństwa do złożonego Zamówienia). 
 3. Kwiaciarnia zastrzega sobie prawo dostarczenia bukietu, rośliny ozdobnej, kosza z upominkami lub innego produktu o tej samej jakości i wartości oraz wyglądzie zapewniających najwyższy stopień podobieństwa do oryginału (podobna wielkość, styl i kolorystyka).